fbpx

Coinquista w rankingu CoinPaprika

Coinquista
Dodane przez Coinquista
Ostatnia aktualizacja: 29 października, 2020

Tak, to są oficjalne wieści! Giełda Coinquista pojawiła się w rankingu CoinPaprika jako jedna ze zweryfikowanych giełd. Na jakim miejscu jesteśmy? Ile marketów obejmuje CQ według rankingu CoinPaprika? Jakie są plany na przyszłość?

Coinquista na CoinPaprika

Coinquista pojawiła się na 140. miejscu w rankingu giełd kryptowalutowych portalu CoinPaprika.com. Plasujemy się w pierwszej połowie stawki i zaraz za pierwszą dwudziestką wszystkich zweryfikowanych giełd. To duży wyróżnik, biorąc zwłaszcza pod uwagę, że ranking uwzględnia wszystkie instytucje na świecie.

Jednakże przejdźmy do nieco twardszych danych. Całkowity 24h wolumen Coinquisty wciąż rośnie – wprowadzamy nowe rynki, płynność zwiększa się każdego dnia. Na ten moment wynosi 527 451 zł. Funkcjonuje u nas obecnie 10 rynków, które uwzględnia ranking: XRP/BTC, DASH/PLX, ETH/PLC, LTC/BTC, XRP/PLX, ETH/BTC, LTC/PLX, BTC/PLX, USDT/PLX oraz XRP/PLX.

Oto jak przedstawiają się dwa rankingi marketów: pod względem wolumenu i pod względem płynności.

Ranking po wolumenie
Ranking po płynności

PLX na CoinPaprika

Do rankingu CoinPaprika dodaliśmy także nasz autorski stablecoin, czyli PLX. Sprawdźcie sami:

Strona PLX na CoinPaprika

Kolejne tygodnie prac chcemy poświęcić na powiększeniu ilości rynków, a także na dodaniu kolejnych kryptowalut do giełdy. Rozwój jest już w zaawansowanym stadium, a Coinquista 2.0 dorzuca węgla do silnika lokomotywy. Niedługo kolejne wieści!

Coinquista
Dodane przez Coinquista
Ostatnia aktualizacja: 29 października, 2020