fbpx

Coinquista wśród 100 startupów „zmieniających polską bankowość” według PKO BP

Coinquista
Dodane przez Coinquista
Ostatnia aktualizacja: 22 kwietnia, 2020

Spieszymy Was poinformować, że od dziś dostępny jest raport #StartUpTheBank, przygotowany przez PKO Bank Polski oraz partnerów. Dlaczego o tym mówimy? Chwalimy się!

Giełda Coinquista została wyróżniona obecnością na liście 100 startupów, które “zmieniają polską bankowość”. Raport powstał, aby pokazać startupom, że polski sektor bankowy stale szuka innowacji. Jest bardzo konkurencyjny, ale daje też największe możliwości na rozwój i korzyści. Twórcy raportu wierzą, że korporacje mogą dostrzec w startupach rewolucję i – na podstawie twardych danych – zdecydować się na współpracę.

Dokument został opracowany przez dwie platformy PKO Banku Polskiego: Let’s Fintech i Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, a także Chmurę Krajową, The Heart oraz Fintech Poland. Wyróżnienie w raporcie Start Up The Bank to dla nas zaszczyt oraz nagroda za ciężką i sumienną pracę.

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy wybrani spośród ponad 3 tys. startupów działających w Polsce i znaleźliśmy się w tak doborowym towarzystwie. Wierzymy, że przecieranie nowych szlaków jest kluczem do sukcesu i przez następne lata działalności, na tym – oraz wzorowym działaniu technicznym – będziemy się skupiać.

– Prezes giełdy Coinquista Michał Stryjewski.

Pełną listę firm oraz raport znajdziecie tutaj.

#StartUpTheBank #LetsFintech

Coinquista
Dodane przez Coinquista
Ostatnia aktualizacja: 22 kwietnia, 2020