fbpx

Dwie nowości na Coinquiście

Coinquista
Dodane przez Coinquista
Ostatnia aktualizacja: 6 listopada, 2020

Z nowym ogłoszeniem chcieliśmy wstrzymać się do końca wyborów na prezydenta Stanów Zjednoczonych, ale zdaje się, że jeszcze trochę sobie poczekamy. Chwilowo wynikiem prowadzi Joe Biden, jednak Partia Republikańska wciąż ma nadzieję na zwycięstwo Donalda Trumpa.

Tymczasem oczekiwanie na wyniki się mocno przedłuża, a rynek kryptowalutowy zdaje się szaleć. Już teraz odnotowywane są znaczne wzrost. Bitcoin pierwszy raz od dawna przekroczył wartość 15 tys. USD, a są momenty, gdy zbliża się do 16.

Jednakże analizę odłóżmy trochę na potem. Mamy dla Was dwie wspaniałe wieści. Na giełdzie pojawiły się dwa nowe stablecoiny: USX i EUX, połączone bezpośrednio z dolarem i euro.

EUX

Dla wszystkich użytkowników giełdy, którzy preferują dokonywanie inwestycji w euro a nie w złotówkach, przygotowaliśmy nasz nowy stablecoin. EUX jest 1:1 zależny od euro. W tym momencie można handlować nim w parach: DASH/EUX, ETH/EUX, BTC/EUX, LTC/EUX oraz XRP/EUX.

euro

EUX może być również dobrym wyborem na tymczasowy magazyn wartości swoich aktywów, aby nie musieć wypłacać pieniędzy z giełdy. Po szczegóły zapraszamy do artykułu o PLX.

USX

To jest nasze największe ogłoszenie tego tygodnia. Na giełdę wprowadziliśmy również nasz odpowiednik dolara, który nazywa się USX. Jest to drugi oprócz USDT stablecoin, który funkcjonuje na Coinquiście. Podobnie jak w przypadku EUX, będzie można handlować nim w parach z każdą kryptowalutą, jaka dostępna jest na naszej giełdzie.

(USX został zgłoszony do rankingu prowadzonego przez CoinPaprika, lecz wciąż czekamy na akceptację. Kiedy tylko to nastąpi, również tu pojawi się screen. 😉)

Coinquista nie pobiera również prowizji od przewalutowania EUX oraz USX na PLX. Jedyną prowizją jest opłata ponoszona w trakcie wypłaty, którą znaleźć możecie w naszej tabeli opłat i prowizji.

Podobają Wam się te nowości? Co jeszcze byście chętnie ujrzeli na giełdzie? Chętnie poznamy Waszą opinię w komentarzach.

Coinquista
Dodane przez Coinquista
Ostatnia aktualizacja: 6 listopada, 2020