fbpx

Kryptowoltaika

Coinquista
Dodane przez Coinquista
Ostatnia aktualizacja: 9 lipca, 2020

Podczas każdej inwestycji warto się rozsądnie zastanowić nad jak największą oszczędnością środków w miejscu, kiedy nie wpłynie to na jakość zarobków. Robi się cieplej na finansowym serduszku, kiedy okaże się, że możemy połączyć kilka inwestycji w jedną i stworzyć samonakręcającą się maszynę. Co powiecie na kryptowoltaikę?

O co w ogóle chodzi?

Kryptowoltaika to stosunkowo nowy pomysł na rynku. Od kiedy okazało się, że z paneli fotowoltaicznych można wyciągać jeszcze więcej energii, niż potrzebuje tego przeciętne domostwo, część osób zaczęła się rozglądać za sprzedażą nadwyżki do sieci. Tymczasem nie jest to najbardziej wydajny sposób na zwrot inwestycji w produkcję elektryczności.

Można połączyć fotowoltaikę z wykopywaniem nowych tokenów kryptowalutowych. Zgodnie z raportem IEO, pod koniec ubiegłego roku łączna moc instalacji fotowoltaicznych wynosiła blisko 1500 MW, a tymczasem w maju podskoczyła aż do 1950 MW. To całkiem duży skok, który tylko udowadnia, że pomysł naprawdę wart jest chociaż rozważenia, bo rynek jest tym zainteresowany.

Jak wprowadzić pomysł w życie?

Po instalacji paneli fotowoltaicznych pojawia się problem nadwyżek energii. Jeśli interesuje Was szybki, acz niski zwrot z inwestycji, warto pomyśleć nad oddawaniem jej do sieci. Jednak jeśli jesteście cierpliwymi graczami, rozważcie zakup koparki kryptowalut, która wykorzysta choć część do produkcji nowych tokenów. Dalej już podstawowa zasada jest jedna: sprzedawać, kiedy zysk będzie przewyższał koszt.

Część posiadaczy koparek narzeka na hałas, ale rozwiązanie tego problemu również jest proste. Wystarczy zdemontować wentylatory, które generują najwięcej decybeli, i zanurzyć całość w specjalnej cieczy. Dzięki temu nie tylko pozbędziecie się głośnego problemu, ale również zwiększy się wydajność Waszego sprzętu, ponieważ ciecz chłodzi dużo lepiej niż powietrze. Dodatkowo ciepły płyn możecie wprowadzić do centralnego obiegu, dzięki czemu możecie zaoszczędzić jeszcze na ogrzewaniu domu.

Serdecznie polecamy wywiad z prezesem naszej giełdy, Michałem Stryjewskim, który opowiada o tej innowacyjnej wizji i podejściu do biznesu. Co o tym myślicie? Czy pomysł wart jest uwagi?

Coinquista
Dodane przez Coinquista
Ostatnia aktualizacja: 9 lipca, 2020