fbpx

Mikołajkowy prezent – reupload serii Kryptowaluty Fundamentalnie

Coinquista
Dodane przez Coinquista
Ostatnia aktualizacja: 6 grudnia, 2020

Z okazji Mikołajek przygotowaliśmy dla Was specjalny prezent – reupload odcinków naszej edukacyjnej serii „Kryptowaluty Fundamentalnie”. Kryptowaluty Fundamentalnie to cykl poświęcony głębszej analizie wirtualnych aktywów. Poszukujemy wartości dla prezentowanego instrumentu opierając się o twarde dane analityczne. Poza fundamentami technicznymi znajdziesz tu również informacje, które dotyczą analizy kryptowaluty pod względem jej obecnego położenia rynkowego wraz z analizą kalendarza nadchodzących wydarzeń.

Odcinek 1

W tym odcinku dowiesz się bliżej czym jest ETH. Jakie wydarzenia będą miały miejsce na tym projekcie w nadchodzącym czasie? Sięgniemy nieco głębiej, przechodząc do omówienia sytuacji bieżącej w kontekście technologicznym i regulacyjnym, rozważając perspektywy wzrostu dla tego aktywa.

Odcinek 2

W tym odcinku dowiesz się bliżej czym jest ETC. Jakie wydarzenia będą miały miejsce na tym projekcie w nadchodzącym czasie? Sięgniemy nieco głębiej, przechodząc do omówienia sytuacji bieżącej w kontekście technologicznym i regulacyjnym, rozważając perspektywy wzrostu dla tego aktywa.

Odcinek 3

W tym odcinku dowiesz się bliżej czym jest ZEC. Jakie wydarzenia będą miały miejsce na tym projekcie w nadchodzącym czasie? Sięgniemy nieco głębiej, przechodząc do omówienia sytuacji bieżącej w kontekście technologicznym i regulacyjnym, rozważając perspektywy wzrostu dla tego aktywa.

Odcinek 4

W tym odcinku dowiesz się bliżej czym jest stable coin. Jakie wydarzenia będą miały miejsce na tym projekcie w nadchodzącym czasie? Sięgniemy nieco głębiej, przechodząc do omówienia sytuacji bieżącej w kontekście technologicznym i regulacyjnym.

Coinquista
Dodane przez Coinquista
Ostatnia aktualizacja: 6 grudnia, 2020