fbpx

Przegląd Kryptoprasy – 14 sierpnia 2020

Coinquista
Dodane przez Coinquista
Ostatnia aktualizacja: 14 sierpnia, 2020

Krypto w branży porno

Ostatnie wiadomości z rynku kryptowalut sprawiło, że spadły nam z nóg nie tylko kapcie, lecz również i spodnie. Do rynku zdecentralizowanych technologii właśnie dołączył zawodnik, który ma odbiorców międzypokoleniowych. Marka PornVisory zdecydowała się przejść na zdecetralizowany model zarządzania, oparty o standard DFO, mający mieć większy przypływ użytkowników niż DAO.

Według informacji, użytkownicy mają dostać własne tokeny, które umożliwią udział w głosowaniu nad aspektami zarządzania i proponowanie zmian. Społeczność będzie mogła uzyskać tokeny platformy PVY opartej o blockchain Ethereum. 

Źródło

CoinZoom planuje uprościć płatności peer-to-peer

Giełda kryptowalut uruchomiona w marcu ma wielkie ambicje. Oprócz wypełnienia luki między zagranicznymi giełdami, kontraktami terminowymi oraz akcjami i bankowością, umożliwia także odebranie karty Visa, która ma uprościć do minimum płatności przy pomocy kryptowalut. W ostatnim czasie jest to coraz popularniejszy zabieg, dzięki któremu popularność krypto może gwałtownie skoczyć w górę. Wielu potencjalnych użytkowników odpychało to, że cyfrowe waluty są czymś nienamacalnym, co dodatkowo nie umożliwia bezpośrednich zakupów w sklepach.

Źródło

Cyfrowe karty z Dr. Who

W ostatnim czasie na popularności zyskują kolekcjonerskie karty oparte o blockchain. Najnowszy projekt poza wartością ich zbierania ma umożliwić również wymiany oraz potyczki między graczami. BBC Studios wydało wyłączną globalną licencję brytyjskiemu wydawcy gier mobilnych Reality Gaming Group na opracowanie cyfrowej gry karcianej opartej o blockchain Ethereum. Zgodnie z czwartkową zapowiedzią fani będą mogli zbierać i wymieniać cyfrowe wersje swoich ulubionych postaci oraz walczyć z przyjaciółmi w grze Doctor Who: Worlds Apart. Karty z limitowanej edycji, w paczkach po pięć sztuk, będą dostępne do kupienia od października, podczas gdy gra ma zostać uruchomiona na PC w 2021 roku, a później na urządzeniach mobilnych.

Źródło

Wenezuela z podatkiem w kryptowalucie

Burmistrzowie setek wenezuelskich miast i regionów głosowali za zezwoleniem obywatelom na płacenie podatków i grzywien w wydanej przez państwo kryptowalucie Petro (PTR), rzekomo wspieranej ropą naftową, zgodnie z oficjalnym raportem rządowym. Rada burmistrzów na posiedzeniu podpisała wiążącą umowę harmonizacji podatków, która umożliwi obywatelom mieszkającym w 305 gminach korzystanie z tokenów do płacenia mandatów drogowych, podatków miejskich i nie tylko.

Źródło

Coinquista
Dodane przez Coinquista
Ostatnia aktualizacja: 14 sierpnia, 2020